LEA100F-24-SN
CoselCosel
LEA100F-24-SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA100F-24-SN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P
Ngā Rauemi: 1.LEA100F-24-SN.pdf2.LEA100F-24-SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 905 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 905 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA100F-24-SN
Tau Wae LEA100F-24-SN Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 905 pcs Pepa Raraunga 1.LEA100F-24-SN.pdf2.LEA100F-24-SN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 1776-1259 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEA100F-24-R
LEA100F-24-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (OPEN FRAME)
I roto i te taonga: 686 pcs
Tikiake: LEA100F-24-R.pdf
RFQ
LEA100F-24-RY
LEA100F-24-RY
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 678 pcs
Tikiake: LEA100F-24-RY.pdf
RFQ
LEA100F-24-S
LEA100F-24-S
I roto i te taonga: 788 pcs
Tikiake: LEA100F-24-S.pdf
LEA100F-24-YD26.4
LEA100F-24-YD26.4
I roto i te taonga: 726 pcs
Tikiake: LEA100F-24-YD26.4.pdf
LEA100F-24-SNY
LEA100F-24-SNY
I roto i te taonga: 896 pcs
Tikiake: LEA100F-24-SNY.pdf
LEA100F-24-M
LEA100F-24-M
I roto i te taonga: 638 pcs
Tikiake: LEA100F-24-M.pdf
LEA100F-24-Q
LEA100F-24-Q
I roto i te taonga: 686 pcs
Tikiake: LEA100F-24-Q.pdf
LEA100F-24-SNH
LEA100F-24-SNH
I roto i te taonga: 739 pcs
Tikiake: LEA100F-24-SNH.pdf
LEA100F-24-Y
LEA100F-24-Y
I roto i te taonga: 755 pcs
Tikiake: LEA100F-24-Y.pdf
LEA100F-24-SNC
LEA100F-24-SNC
I roto i te taonga: 581 pcs
Tikiake: LEA100F-24-SNC.pdf
LEA100F-24-SNQ
LEA100F-24-SNQ
I roto i te taonga: 727 pcs
Tikiake: LEA100F-24-SNQ.pdf
LEA100F-24-QY
LEA100F-24-QY
I roto i te taonga: 767 pcs
Tikiake: LEA100F-24-QY.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel