GMA300F-24
CoselCosel
GMA300F-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GMA300F-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua 300 WATT AC/DC MEDICAL TYPE POWE
Ngā Rauemi: 1.GMA300F-24.pdf2.GMA300F-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 623 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 623 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GMA300F-24
Tau Wae GMA300F-24 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 623 pcs Pepa Raraunga 1.GMA300F-24.pdf2.GMA300F-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.31" H (101.6mm x 50.8mm x 33.3mm)
Raupapa GMA Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 1776-2024 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 93%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A