FTB-80-663
Hua Hua
Tau Wae: FTB-80-663
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Ngā Rauemi: FTB-80-663.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 103 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 103 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FTB-80-663
Tau Wae FTB-80-663 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103 pcs Pepa Raraunga FTB-80-663.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa FTB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 80A
Whirihoranga Two Stage Whakaaetanga cURus, VDE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FTB080024A
FTB080024A
Kaihanga: ICCNexergy (Inventus Power)
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 65W
I roto i te taonga: 5789 pcs
Tikiake: FTB080024A.pdf
RFQ
FTB-80-663-HS
FTB-80-663-HS
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS