FTB-80-203
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FTB-80-203
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Ngā Rauemi: FTB-80-203.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 110 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 110 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FTB-80-203
Tau Wae FTB-80-203 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110 pcs Pepa Raraunga FTB-80-203.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa FTB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 80A