FTA-80-683
CoselCosel
FTA-80-683 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FTA-80-683
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Ngā Rauemi: FTA-80-683.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 227 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 227 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FTA-80-683
Tau Wae FTA-80-683 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227 pcs Pepa Raraunga FTA-80-683.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa FTA
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 80A
Whirihoranga Single Stage Whakaaetanga cURus, VDE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FTA-80-223-S
FTA-80-223-S
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
I roto i te taonga: 229 pcs
Tikiake: FTA-80-223-S.pdf
RFQ
FTA-BL-SFP+/BGE
FTA-BL-SFP+/BGE
Kaihanga: Finisar Corporation
Whakaahuatanga: ACCY BAIL FOR SFP+ MOD BEIGE
I roto i te taonga: 168836 pcs
Tikiake: FTA-BL-SFP+/BGE.pdf
RFQ
FTA-80-223-H
FTA-80-223-H
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 126 pcs
Tikiake: FTA-80-223-H.pdf
FTA-80-683-HS
FTA-80-683-HS
I roto i te taonga: 125 pcs
Tikiake: FTA-80-683-HS.pdf
FTA-80-683-S
FTA-80-683-S