FTA-100-155
CoselCosel
FTA-100-155 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FTA-100-155
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Ngā Rauemi: FTA-100-155.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 187 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 187 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FTA-100-155
Tau Wae FTA-100-155 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187 pcs Pepa Raraunga FTA-100-155.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 500V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa FTA
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 100A
Whirihoranga Single Stage Whakaaetanga cURus, VDE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FTA-100-104-H
FTA-100-104-H
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
I roto i te taonga: 142 pcs
Tikiake: FTA-100-104-H.pdf
RFQ
FTA-100-155-H
FTA-100-155-H
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 153 pcs
Tikiake: FTA-100-155-H.pdf
RFQ
FTA-100-155-S
FTA-100-155-S