FETA7000ST-144
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FETA7000ST-144
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (ENCLOSED TYPE 7000W, 4
Ngā Rauemi: FETA7000ST-144.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 30 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 30 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FETA7000ST-144
Tau Wae FETA7000ST-144 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC PS (ENCLOSED TYPE 7000W, 4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30 pcs Pepa Raraunga FETA7000ST-144.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 144V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 300 ~ 480 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 18.70" L x 15.28" W x 1.69" H (475.0mm x 388.0mm x 43.0mm)
Raupapa FETA Mana (Watts) 7488W
Ētahi Ingoa 1776-3651 Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote On/Off He pai 90.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 144V 52A 300 ~ 480 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 52A