FCA75F-24-C
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCA75F-24-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (AC187-528VIN)
Ngā Rauemi: FCA75F-24-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 720 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 720 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCA75F-24-C
Tau Wae FCA75F-24-C Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 720 pcs Pepa Raraunga FCA75F-24-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 746 VDC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 5.91" L x 5.00" W x 4.92" H (150.0mm x 127.0mm x 125.0mm)
Raupapa FCA Mana (Watts) 75W
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga DC Input Capable He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 3.1A 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 746 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.1A