FCA200F-24
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FCA200F-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (AC187-528VIN)
Ngā Rauemi: 1.FCA200F-24.pdf2.FCA200F-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 230 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 230 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FCA200F-24
Tau Wae FCA200F-24 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 230 pcs Pepa Raraunga 1.FCA200F-24.pdf2.FCA200F-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 530 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.91" L x 5.00" W x 4.92" H (150.0mm x 127.0mm x 125.0mm)
Raupapa FCA Mana (Watts) 200W
Ētahi Ingoa 1776-2139
FCA200F-24-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga DC Input Capable
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 8.4A 187 ~ 528 VAC, 265 ~ 530 VDC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8.4A Whakaaetanga CE, cURus, TUV