DPA500F-360
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DPA500F-360
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 360V 500W
Ngā Rauemi: DPA500F-360.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DPA500F-360
Tau Wae DPA500F-360 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 360V 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4959 pcs Pepa Raraunga DPA500F-360.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 360V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 5.12" L x 2.28" W x 0.50" H (130.0mm x 58.0mm x 12.7mm) Raupapa DPA
Mana (Watts) 500W Paa / Case 10-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-2081
DPA500F-360-ND
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Whakaritea te Ture - Raina Raina -
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 360V 85 ~ 264 VAC Input