DHS50B15-T
CoselCosel
DHS50B15-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DHS50B15-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: DHS50B15-T.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 857 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DHS50B15-T
Tau Wae DHS50B15-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 857 pcs Pepa Raraunga DHS50B15-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm) Raupapa DHS
Mana (Watts) 51W Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 3.4A 200V - 400V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.4A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DHS50B05-T
DHS50B05-T
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 785 pcs
Tikiake: DHS50B05-T.pdf
RFQ
DHS50B15
DHS50B15
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V