CQS48150-8
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CQS48150-8
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: CQS48150-8.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 781 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 781 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CQS48150-8
Tau Wae CQS48150-8 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 781 pcs Pepa Raraunga CQS48150-8.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 40V Ngaohihi - Whakauru (Max) 60V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) Raupapa CQS
Packaging - Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1193 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 8A 40V - 60V Input Nama - Whakaputa (Max) 8A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CQS48120-14-V
CQS48120-14-V
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 754 pcs
Tikiake: CQS48120-14-V.pdf
RFQ
CQS48150-8-V
CQS48150-8-V
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V