CQHS3004850-RT
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CQHS3004850-RT
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 50V
Ngā Rauemi: CQHS3004850-RT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 631 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 631 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CQHS3004850-RT
Tau Wae CQHS3004850-RT Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 631 pcs Pepa Raraunga CQHS3004850-RT.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 50V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa CQHS Mana (Watts) 300W
Paa / Case 8-DIP Module Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 94% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 50V 6A 36V - 76V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A Nga tono ITE (Commercial)