CHS80483R3
CoselCosel
CHS80483R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CHS80483R3
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.CHS80483R3.pdf2.CHS80483R3.pdf3.CHS80483R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CHS80483R3
Tau Wae CHS80483R3 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1857 pcs Pepa Raraunga 1.CHS80483R3.pdf2.CHS80483R3.pdf3.CHS80483R3.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 250V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.30" L x 0.90" W x 0.41" H (33.0mm x 22.8mm x 10.5mm)
Raupapa CHS Mana (Watts) 83W
Paa / Case 8-DIP Module Ētahi Ingoa 1776-2050
CHS80483R3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 76V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CHSR2IG-X
CHSR2IG-X
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: INSERT 2MOD 1/2 SIZE GRAY
I roto i te taonga: 4428 pcs
Tikiake:
RFQ
CHS804812
CHS804812
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 1770 pcs
Tikiake: CHS804812.pdf
RFQ
CHS80483R3-U
CHS80483R3-U
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V