CHS60483R3
CoselCosel
CHS60483R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CHS60483R3
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: 1.CHS60483R3.pdf2.CHS60483R3.pdf3.CHS60483R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CHS60483R3
Tau Wae CHS60483R3 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2744 pcs Pepa Raraunga 1.CHS60483R3.pdf2.CHS60483R3.pdf3.CHS60483R3.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 250V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.92" L x 0.75" W x 0.50" H (23.4mm x 19.1mm x 12.7mm)
Raupapa CHS Mana (Watts) 59W
Paa / Case 8-DIP Module Ētahi Ingoa 1776-2049
CHS60483R3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 91.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 18A 36V - 76V Input
Nama - Whakaputa (Max) 18A Nga tono ITE (Commercial)