CHS3004810
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CHS3004810
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 10V
Ngā Rauemi: CHS3004810.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CHS3004810
Tau Wae CHS3004810 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 10V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1189 pcs Pepa Raraunga CHS3004810.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 10V
Putanga - Whakamotu 250V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 11.0mm)
Raupapa CHS Mana (Watts) 300W
Paa / Case 8-DIP Module Ētahi Ingoa 1776-2889
CHS3004810-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 94.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 10V 30A 36V - 76V Input
Nama - Whakaputa (Max) 30A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CHS3002415-L2
CHS3002415-L2
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 1158 pcs
Tikiake: CHS3002415-L2.pdf
RFQ
CHS3004810-L2
CHS3004810-L2
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 10V
I roto i te taonga: 974 pcs
Tikiake: CHS3004810-L2.pdf
RFQ
CHS3002415-U
CHS3002415-U
I roto i te taonga: 1179 pcs
Tikiake: CHS3002415-U.pdf
CHS3004810-B
CHS3004810-B
I roto i te taonga: 939 pcs
Tikiake: CHS3004810-B.pdf
CHS3002415-R
CHS3002415-R
I roto i te taonga: 929 pcs
Tikiake: CHS3002415-R.pdf
CHS3002415-BC
CHS3002415-BC
I roto i te taonga: 936 pcs
Tikiake: CHS3002415-BC.pdf
CHS3004810-L5
CHS3004810-L5
Tikiake: CHS3004810-L5.pdf
CHS3004810-R
CHS3004810-R
Tikiake: CHS3004810-R.pdf
CHS3002415-B
CHS3002415-B
I roto i te taonga: 931 pcs
Tikiake: CHS3002415-B.pdf
CHS3002415-L5
CHS3002415-L5
I roto i te taonga: 892 pcs
Tikiake: CHS3002415-L5.pdf
CHS3004810-U
CHS3004810-U
I roto i te taonga: 954 pcs
Tikiake: CHS3004810-U.pdf
CHS3004810-I
CHS3004810-I
Tikiake: CHS3004810-I.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel