CHS2004805-B
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CHS2004805-B
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: CHS2004805-B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 912 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CHS2004805-B
Tau Wae CHS2004805-B Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 912 pcs Pepa Raraunga CHS2004805-B.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 250V Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.30" L x 0.92" W x 0.50" H (58.4mm x 23.3mm x 12.7mm)
Raupapa CHS Mana (Watts) 200W
Paa / Case 8-DIP Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 36V - 76V Input Nama - Whakaputa (Max) 40A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CHS2004812-R
CHS2004812-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 889 pcs
Tikiake: CHS2004812-R.pdf
RFQ
CHS-UPS
CHS-UPS
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: SENSOR HUMIDITY 5V ANALOG 3% MOD
I roto i te taonga: 1553 pcs
Tikiake: CHS-UPS.pdf
RFQ
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 810 pcs
Tikiake: CHS2004805-R.pdf
CHS2004812-U
CHS2004812-U
I roto i te taonga: 974 pcs
Tikiake: CHS2004812-U.pdf
CHS2004805
CHS2004805