CES48150-4-V
CoselCosel
CES48150-4-V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CES48150-4-V
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: CES48150-4-V.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 949 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CES48150-4-V
Tau Wae CES48150-4-V Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 949 pcs Pepa Raraunga CES48150-4-V.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 40V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 60V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Raupapa CES Mana (Watts) 60W
Paa / Case 8-DIP Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 40V - 60V Input Nama - Whakaputa (Max) 4A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CES520,L3F
CES520,L3F
Kaihanga: Toshiba Semiconductor and Storage
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA ESC
I roto i te taonga: 1538322 pcs
Tikiake: CES520,L3F.pdf
RFQ
CES48150-4
CES48150-4
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 15V