CES48060-17-S
CoselCosel
CES48060-17-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CES48060-17-S
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 6V
Ngā Rauemi: CES48060-17-S.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 938 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 938 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CES48060-17-S
Tau Wae CES48060-17-S Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 6V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 938 pcs Pepa Raraunga CES48060-17-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 6V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Raupapa CES Mana (Watts) 102W
Paa / Case 8-SMD Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 92%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6V 17A 36V - 76V Input Nama - Whakaputa (Max) 17A