CES48050-20P
CoselCosel
CES48050-20P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CES48050-20P
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: CES48050-20P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 976 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CES48050-20P
Tau Wae CES48050-20P Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 976 pcs Pepa Raraunga CES48050-20P.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm) Raupapa CES
Packaging - Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1170 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 76V Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
CES48050-20
CES48050-20
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 934 pcs
Tikiake: CES48050-20.pdf
RFQ
CES48050-16-S
CES48050-16-S
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 893 pcs
Tikiake: CES48050-16-S.pdf
RFQ
CES48050-20-R
CES48050-20-R
I roto i te taonga: 836 pcs
Tikiake: CES48050-20-R.pdf
CES48050-20P-B
CES48050-20P-B
I roto i te taonga: 687 pcs
Tikiake: CES48050-20P-B.pdf
CES48050-20P-BN
CES48050-20P-BN
I roto i te taonga: 734 pcs
Tikiake: CES48050-20P-BN.pdf
CES48050-16-V
CES48050-16-V
I roto i te taonga: 1073 pcs
Tikiake: CES48050-16-V.pdf
CES48050-20P-BT
CES48050-20P-BT
I roto i te taonga: 683 pcs
Tikiake: CES48050-20P-BT.pdf
I roto i te taonga: 926 pcs
Tikiake: CES48050-20-S.pdf
CES48050-20P-BTN
CES48050-20P-BTN
I roto i te taonga: 846 pcs
Tikiake: CES48050-20P-BTN.pdf
CES48050-20-N
CES48050-20-N
I roto i te taonga: 794 pcs
Tikiake: CES48050-20-N.pdf
CES48050-20P-R
CES48050-20P-R
I roto i te taonga: 765 pcs
Tikiake: CES48050-20P-R.pdf
CES48050-20P-N
CES48050-20P-N
I roto i te taonga: 840 pcs
Tikiake: CES48050-20P-N.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel