CES48050-16
CoselCosel
CES48050-16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CES48050-16
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V
Ngā Rauemi: CES48050-16.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CES48050-16
Tau Wae CES48050-16 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1057 pcs Pepa Raraunga CES48050-16.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm) Raupapa CES
Packaging - Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1168 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 16A 36V - 76V Input
Nama - Whakaputa (Max) 16A Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
CES48050-16-V
CES48050-16-V
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V