CES48033-30
CoselCosel
CES48033-30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CES48033-30
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: CES48033-30.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 896 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 896 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CES48033-30
Tau Wae CES48033-30 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 896 pcs Pepa Raraunga CES48033-30.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm) Raupapa CES
Packaging - Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1166 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 36V - 76V Input
Nama - Whakaputa (Max) 30A Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
CES48033-30-R
CES48033-30-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 887 pcs
Tikiake: CES48033-30-R.pdf
RFQ
CES48033-25-NS
CES48033-25-NS
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 958 pcs
Tikiake: CES48033-25-NS.pdf
RFQ
CES48033-25-R
CES48033-25-R
I roto i te taonga: 951 pcs
Tikiake: CES48033-25-R.pdf
CES48033-30P
CES48033-30P