CES48018-30
CoselCosel
CES48018-30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CES48018-30
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.8V
Ngā Rauemi: CES48018-30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CES48018-30
Tau Wae CES48018-30 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.8V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1250 pcs Pepa Raraunga CES48018-30.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.8V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm) Raupapa CES
Packaging - Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1163 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 30A 36V - 76V Input
Nama - Whakaputa (Max) 30A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CES48015-30-S
CES48015-30-S
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.5V
I roto i te taonga: 895 pcs
Tikiake: CES48015-30-S.pdf
RFQ
CES48018-30-N
CES48018-30-N
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.8V
I roto i te taonga: 946 pcs
Tikiake: CES48018-30-N.pdf
RFQ
CES40
CES40
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 40A 600VAC C.S.A. CANADIAN
I roto i te taonga: 2603 pcs
Tikiake:
CES48015-30-N
CES48015-30-N
I roto i te taonga: 1095 pcs
Tikiake: CES48015-30-N.pdf
CES48018-30-R
CES48018-30-R
I roto i te taonga: 977 pcs
Tikiake: CES48018-30-R.pdf
CES48018-30-S
CES48018-30-S
I roto i te taonga: 877 pcs
Tikiake: CES48018-30-S.pdf
CES48018-30-V
CES48018-30-V