CES24150-4-V
CoselCosel
CES24150-4-V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CES24150-4-V
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: CES24150-4-V.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 813 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CES24150-4-V
Tau Wae CES24150-4-V Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 813 pcs Pepa Raraunga CES24150-4-V.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 20V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 33V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Raupapa CES Mana (Watts) 60W
Paa / Case 8-DIP Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 20V - 33V Input Nama - Whakaputa (Max) 4A
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
CES48015-30-N
CES48015-30-N
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 1.5V
I roto i te taonga: 1095 pcs
Tikiake: CES48015-30-N.pdf
RFQ
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 864 pcs
Tikiake: CES24150-4-N.pdf
RFQ
CES40
CES40
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 40A 600VAC C.S.A. CANADIAN
I roto i te taonga: 2603 pcs
Tikiake:
CES24150-4-S
CES24150-4-S
I roto i te taonga: 967 pcs
Tikiake: CES24150-4-S.pdf
CES24150-4
CES24150-4