CES24033-25
CoselCosel
CES24033-25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CES24033-25
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V
Ngā Rauemi: CES24033-25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CES24033-25
Tau Wae CES24033-25 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1294 pcs Pepa Raraunga CES24033-25.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm) Raupapa CES
Packaging - Paa / Case 8-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1158 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CES-4S/NM-CS8546
CES-4S/NM-CS8546
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: HEAT SHRINK TUBING
I roto i te taonga: 2070 pcs
Tikiake: CES-4S/NM-CS8546.pdf
RFQ
CES24033-25-R
CES24033-25-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 853 pcs
Tikiake: CES24033-25-R.pdf
RFQ
CES-5/NM
CES-5/NM
Whakaahuatanga: CABLE GRIP 35.1-70.5MM
I roto i te taonga: 821 pcs
Tikiake: CES-5/NM.pdf
CES24050-16-N
CES24050-16-N
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 1045 pcs
Tikiake: CES24050-16-N.pdf
CES24033-25-N
CES24033-25-N
I roto i te taonga: 862 pcs
Tikiake: CES24033-25-N.pdf
CES-4S
CES-4S
Whakaahuatanga: CABLE FEEDTHROUGH 19-53MM NYLON
Tikiake: CES-4S.pdf
CES24050-16
CES24050-16
I roto i te taonga: 962 pcs
Tikiake: CES24050-16.pdf
CES-5/NM-CS8546
CES-5/NM-CS8546
Tikiake: CES-5/NM-CS8546.pdf
CES-5
CES-5
Whakaahuatanga: HEAT SHRINK CBL SEAL 35.1-70.5MM
I roto i te taonga: 827 pcs
Tikiake: CES-5.pdf
CES-5-A250
CES-5-A250
Whakaahuatanga: CABLE FEEDTHROUGH 27-70MM
Tikiake: CES-5-A250.pdf
CES24033-25-S
CES24033-25-S
I roto i te taonga: 868 pcs
Tikiake: CES24033-25-S.pdf
CES24033-25-V
CES24033-25-V
I roto i te taonga: 885 pcs
Tikiake: CES24033-25-V.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel