CBS50242R5-F4
CoselCosel
CBS50242R5-F4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBS50242R5-F4
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V
Ngā Rauemi: CBS50242R5-F4.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 827 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 827 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBS50242R5-F4
Tau Wae CBS50242R5-F4 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 827 pcs Pepa Raraunga CBS50242R5-F4.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 2.5V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato Half Brick Rahi / Rahi 2.44" L x 2.34" W x 1.54" H (62.0mm x 59.5mm x 39.2mm)
Raupapa CBS Mana (Watts) 29W
Paa / Case Half Brick Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 11.7A 18V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 11.7A Nga tono ITE (Commercial)