CBS3504828-T
CoselCosel
CBS3504828-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBS3504828-T
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V
Ngā Rauemi: CBS3504828-T.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 575 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBS3504828-T
Tau Wae CBS3504828-T Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 575 pcs Pepa Raraunga CBS3504828-T.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato Half Brick Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Raupapa CBS Mana (Watts) 350W
Paa / Case Half Brick Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 12.5A 36V - 76V Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A