CBS200242R5-F5
CoselCosel
CBS200242R5-F5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBS200242R5-F5
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V
Ngā Rauemi: CBS200242R5-F5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 626 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 626 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBS200242R5-F5
Tau Wae CBS200242R5-F5 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 626 pcs Pepa Raraunga CBS200242R5-F5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 2.5V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato Half Brick Rahi / Rahi 2.46" L x 2.31" W x 2.05" H (62.5mm x 58.7mm x 52.0mm)
Raupapa CBS Mana (Watts) 88W
Paa / Case Half Brick Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OVP He pai 76%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 35A 18V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 35A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CBS200242R5-RF1
CBS200242R5-RF1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2.5V
I roto i te taonga: 603 pcs
Tikiake: CBS200242R5-RF1.pdf
RFQ
CBS2002428-T
CBS2002428-T
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V
I roto i te taonga: 689 pcs
Tikiake: CBS2002428-T.pdf
RFQ
CBS200242R5
CBS200242R5