ADA750F-48-CW
CoselCosel
ADA750F-48-CW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA750F-48-CW
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 432W
Ngā Rauemi: ADA750F-48-CW.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 201 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 201 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA750F-48-CW
Tau Wae ADA750F-48-CW Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 432W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 201 pcs Pepa Raraunga ADA750F-48-CW.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 432W (744W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Universal Input He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 48V 9A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 9A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA750F-48
ADA750F-48
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 432W