ADA750F-36-C
CoselCosel
ADA750F-36-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA750F-36-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 450W
Ngā Rauemi: ADA750F-36-C.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 221 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 221 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA750F-36-C
Tau Wae ADA750F-36-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 450W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221 pcs Pepa Raraunga ADA750F-36-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 450W (738W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 36V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 12.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA750F-36-G
ADA750F-36-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 450W
I roto i te taonga: 193 pcs
Tikiake: ADA750F-36-G.pdf
RFQ
ADA750F-36-CN1
ADA750F-36-CN1
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 196 pcs
Tikiake: ADA750F-36-CN1.pdf
RFQ
ADA750F-36-F
ADA750F-36-F
I roto i te taonga: 160 pcs
Tikiake: ADA750F-36-F.pdf
ADA750F-30-U
ADA750F-30-U
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 30V 450W
I roto i te taonga: 220 pcs
Tikiake: ADA750F-30-U.pdf
ADA750F-36-CW
ADA750F-36-CW
I roto i te taonga: 185 pcs
Tikiake: ADA750F-36-CW.pdf
ADA750F-36-CT
ADA750F-36-CT
I roto i te taonga: 189 pcs
Tikiake: ADA750F-36-CT.pdf
ADA750F-30-T
ADA750F-30-T
I roto i te taonga: 188 pcs
Tikiake: ADA750F-30-T.pdf
ADA750F-36
ADA750F-36