ADA750F-24-FT
CoselCosel
ADA750F-24-FT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA750F-24-FT
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 456W
Ngā Rauemi: ADA750F-24-FT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 182 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 182 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA750F-24-FT
Tau Wae ADA750F-24-FT Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 456W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182 pcs Pepa Raraunga ADA750F-24-FT.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.91" L x 5.00" W x 2.76" H (175.5mm x 127.0mm x 70.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 456W (756W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 19A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 19A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA750F-24-GR
ADA750F-24-GR
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 456W
I roto i te taonga: 184 pcs
Tikiake: ADA750F-24-GR.pdf
RFQ
ADA750F-24-FN1
ADA750F-24-FN1
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 200 pcs
Tikiake: ADA750F-24-FN1.pdf
RFQ
ADA750F-24-F
ADA750F-24-F