ADA600F-48-J
CoselCosel
ADA600F-48-J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA600F-48-J
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 336W
Ngā Rauemi: ADA600F-48-J.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 275 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA600F-48-J
Tau Wae ADA600F-48-J Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 336W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 275 pcs Pepa Raraunga ADA600F-48-J.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 336W (600W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 7A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA600F-48-GR
ADA600F-48-GR
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 336W
I roto i te taonga: 273 pcs
Tikiake: ADA600F-48-GR.pdf
RFQ
ADA600F-48-JR
ADA600F-48-JR
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 294 pcs
Tikiake: ADA600F-48-JR.pdf
RFQ
ADA600F-48-JU
ADA600F-48-JU