ADA600F-48-E
CoselCosel
ADA600F-48-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA600F-48-E
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 336W
Ngā Rauemi: ADA600F-48-E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 242 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 242 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA600F-48-E
Tau Wae ADA600F-48-E Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 336W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242 pcs Pepa Raraunga ADA600F-48-E.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 336W (600W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 7A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA600F-48-FW
ADA600F-48-FW
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 336W
I roto i te taonga: 217 pcs
Tikiake: ADA600F-48-FW.pdf
RFQ
ADA600F-48-EU
ADA600F-48-EU
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 246 pcs
Tikiake: ADA600F-48-EU.pdf
RFQ
ADA600F-48-CW
ADA600F-48-CW
I roto i te taonga: 232 pcs
Tikiake: ADA600F-48-CW.pdf
ADA600F-48-C
ADA600F-48-C
I roto i te taonga: 278 pcs
Tikiake: ADA600F-48-C.pdf
ADA600F-48-ER
ADA600F-48-ER
I roto i te taonga: 274 pcs
Tikiake: ADA600F-48-ER.pdf
ADA600F-48-EW
ADA600F-48-EW
I roto i te taonga: 300 pcs
Tikiake: ADA600F-48-EW.pdf
ADA600F-48
ADA600F-48