ADA600F-24-J
CoselCosel
ADA600F-24-J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA600F-24-J
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 360W
Ngā Rauemi: ADA600F-24-J.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 274 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 274 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA600F-24-J
Tau Wae ADA600F-24-J Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 360W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 274 pcs Pepa Raraunga ADA600F-24-J.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 360W (600W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 15A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 15A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA600F-24-M
ADA600F-24-M
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 360W
I roto i te taonga: 242 pcs
Tikiake: ADA600F-24-M.pdf
RFQ
ADA600F-24-FU
ADA600F-24-FU
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 226 pcs
Tikiake: ADA600F-24-FU.pdf
RFQ
ADA600F-24-JU
ADA600F-24-JU
I roto i te taonga: 281 pcs
Tikiake: ADA600F-24-JU.pdf
ADA600F-24-N1W
ADA600F-24-N1W
I roto i te taonga: 250 pcs
Tikiake: ADA600F-24-N1W.pdf
ADA600F-24-JR
ADA600F-24-JR