ADA1000F-24-CM
CoselCosel
ADA1000F-24-CM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA1000F-24-CM
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 600W
Ngā Rauemi: ADA1000F-24-CM.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 140 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 140 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA1000F-24-CM
Tau Wae ADA1000F-24-CM Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 140 pcs Pepa Raraunga ADA1000F-24-CM.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Raupapa ADA Mana (Watts) 600W (1008W Forced Air)
Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 25A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 25A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADA1000F-24-F
ADA1000F-24-F
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 600W
I roto i te taonga: 113 pcs
Tikiake: ADA1000F-24-F.pdf
RFQ
ADA1000F-24-C
ADA1000F-24-C
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 155 pcs
Tikiake: ADA1000F-24-C.pdf
RFQ
ADA1000F-24-E
ADA1000F-24-E
I roto i te taonga: 138 pcs
Tikiake: ADA1000F-24-E.pdf
ADA-JET-TI14
ADA-JET-TI14
Kaihanga: IAR Systems Software Inc
Whakaahuatanga: JTAG PROBE TI DSP 14PIN STD VOLT
I roto i te taonga: 4249 pcs
Tikiake: ADA-JET-TI14.pdf
ADA1000F-24
ADA1000F-24