WMF1S68K-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
WMF1S68K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WMF1S68K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 100VDC AXIAL
Ngā Rauemi: WMF1S68K-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WMF1S68K-F
Tau Wae WMF1S68K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 100VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73254 pcs Pepa Raraunga WMF1S68K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 65V Te manawanui 0.068µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.295" Dia x 0.811" L (7.50mm x 20.60mm) Raupapa WMF
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga WMF1S68K-F
Life @ Temp. - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 0.068µF ±10% Film Capacitor 65V 100V Polyester Axial
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Taitapa Dielectric Polyester
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 100VDC AXIAL I teie nei - Te rerenga 100V