WMF1S82K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF1S82K-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WMF1S82K-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 100VDC AXIAL
Ngā Rauemi: WMF1S82K-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WMF1S82K-F
Tau Wae WMF1S82K-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 100VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75251 pcs Pepa Raraunga WMF1S82K-F.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 65V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.276" Dia x 0.937" L (7.00mm x 23.80mm) Raupapa WMF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 65V 100V Polyester Axial Te kaha 0.082µF