381LR391M200H022
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
381LR391M200H022 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 381LR391M200H022
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 381LR391M200H022.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 381LR391M200H022
Tau Wae 381LR391M200H022 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72090 pcs Pepa Raraunga 381LR391M200H022.pdf
Te manawanui 390µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa 381LR
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 200V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-3729
381LR391M200H022-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.71A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga 381LR391M200H022 Life @ Temp. 510 mOhm @ 120Hz
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
Whakaahua nui 390µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 510 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 105°C