380LQ331M250H022
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
380LQ331M250H022 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 380LQ331M250H022
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: 380LQ331M250H022.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 380LQ331M250H022
Tau Wae 380LQ331M250H022 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56345 pcs Pepa Raraunga 380LQ331M250H022.pdf
Te manawanui 330µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa 380LQ
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 250V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 338-3934
380LQ331M250H022+S
380LQ331M250H022-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 1.66A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga 380LQ331M250H022 Life @ Temp. 603 mOhm @ 120Hz
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
Whakaahua nui 330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Nga tono 2000 Hrs @ 85°C