380LQ331M350H452
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
380LQ331M350H452 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 380LQ331M350H452
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP
Ngā Rauemi: 380LQ331M350H452.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 380LQ331M350H452
Tau Wae 380LQ331M350H452 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5658 pcs Pepa Raraunga 380LQ331M350H452.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa 380LQ Ripple Current @ Low Frequency 1.88A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.63A @ 20kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 603 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose