WMF6P33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF6P33K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WMF6P33K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL
Ngā Rauemi: WMF6P33K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WMF6P33K
Tau Wae WMF6P33K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4600 pcs Pepa Raraunga WMF6P33K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.748" Dia x 2.000" L (19.00mm x 50.80mm) Raupapa WMF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 250V 630V Polyester Axial
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose