WMF4S68K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF4S68K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WMF4S68K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: WMF4S68K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WMF4S68K
Tau Wae WMF4S68K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5106 pcs Pepa Raraunga WMF4S68K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.063" L (10.30mm x 27.00mm) Raupapa WMF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester Axial
Te kaha 0.068µF Nga tono General Purpose