WMF4P22K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF4P22K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WMF4P22K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: WMF4P22K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WMF4P22K
Tau Wae WMF4P22K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5776 pcs Pepa Raraunga WMF4P22K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.594" Dia x 1.374" L (15.10mm x 34.90mm) Raupapa WMF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester Axial
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose