WMF2P22K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF2P22K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WMF2P22K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL
Ngā Rauemi: WMF2P22K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WMF2P22K
Tau Wae WMF2P22K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4814 pcs Pepa Raraunga WMF2P22K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.413" Dia x 1.185" L (10.50mm x 30.10mm) Raupapa WMF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 125V 250V Polyester Axial
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WMF2P22K-F
WMF2P22K-F
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL