WMF1P47K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF1P47K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WMF1P47K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC AXIAL
Ngā Rauemi: WMF1P47K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WMF1P47K
Tau Wae WMF1P47K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4782 pcs Pepa Raraunga WMF1P47K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 65V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.492" Dia x 1.248" L (12.50mm x 31.70mm) Raupapa WMF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 65V 100V Polyester Axial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose