WMF05P47K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF05P47K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WMF05P47K
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC AXIAL
Ngā Rauemi: WMF05P47K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WMF05P47K
Tau Wae WMF05P47K Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5128 pcs Pepa Raraunga WMF05P47K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 35V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.063" L (10.30mm x 27.00mm) Raupapa WMF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 35V 50V Polyester Axial
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose