TIM106K035P0Y
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TIM106K035P0Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TIM106K035P0Y
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 35V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: TIM106K035P0Y.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TIM106K035P0Y
Tau Wae TIM106K035P0Y Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 35V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4479 pcs Pepa Raraunga TIM106K035P0Y.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.325" L x 0.170" W (8.26mm x 4.32mm)
Raupapa TIM Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae Y Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.340" (8.64mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial Te kaha 10µF