THF476K035P1G-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THF476K035P1G-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THF476K035P1G-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: THF476K035P1G-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THF476K035P1G-F
Tau Wae THF476K035P1G-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2258 pcs Pepa Raraunga THF476K035P1G-F.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Raupapa THF Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Rae Rahi Tae G
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 110 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 110 mOhm
Te kaha 47µF