THF106K035P1F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THF106K035P1F-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THF106K035P1F-F
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 35V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: THF106K035P1F-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THF106K035P1F-F
Tau Wae THF106K035P1F-F Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 35V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5893 pcs Pepa Raraunga THF106K035P1F-F.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Raupapa THF Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Rae Rahi Tae F
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 161 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 161 mOhm
Te kaha 10µF