THAS862M020AC0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS862M020AC0C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THAS862M020AC0C
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8600UF 20% 20V T/H
Ngā Rauemi: THAS862M020AC0C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THAS862M020AC0C
Tau Wae THAS862M020AC0C Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP ALUM 8600UF 20% 20V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6151 pcs Pepa Raraunga THAS862M020AC0C.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 2.118" L x 1.000" W (53.80mm x 25.40mm) Raupapa THAS
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case FlatPack
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.366" (9.30mm) Whakaahuatanga Taipitopito 8600µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 8600µF Nga tono General Purpose